Dovolte několik slov na úvod o společnosti MTZ servis s.r.o., která má sídlo v Jižních Čechách v Rudolfově u Českých Budějovic. Na venkovních skladovacích prostorech o výměře 12000 m2 a zastřešených o výměře 2300 mm, se zabýváme maloobchodem i velkoobchodem s hutním materiálem. Prodáváme nový materiál i použitý materiál. V případě nových materiálů prodáváme, jak atestované, tak i neatestované materiál a v případě zájmu zákazníka, je jedna z našich doplňkových služeb, atestování a chemické rozbory materiálu. Tato služba je zákazníkem vyžadována ve většině případů, aby se stala součástí, projektové dokumentace.

stavba

U použitého materiálu garantujeme kvalitu, dle našich vnitřně nastavených přísných ukazatelů kvality a materiál je bez jakýchkoliv mechanických poškození, které by mohly ovlivňovat jejich vlastnosti. Nemalou součástí našeho prodeje, jsou: ocelové štětovnice Larsen.

Jsou stavební konstrukční prvky, aplikované beraněním, sloužící k výstavbě štětové stěny, které primárně slouží k zabezpečení stavebních jam, popřípadě výkopů v místech, kde hrozí sesuvy půdy. Jejich použití, je však daleko širší a například, při vodohospodářských stavbách, jsou nepostradatelné, ať již při zabezpečení, jako pažení, tak i při dlouhodobé, či krátkodobé regulaci, či odklonění vodního toku, oddělení výseku vodního toku a následné odčerpání, k možnosti provádění stavebních prací. Tato technologie se používá například při realizací pilířů apod. Štětovnice jsou speciálním systémem zámků uchyceny k sobě, což zvyšuje, jejich pevnost a neprostupnost.

vodní stavby

Základní parametry štětovnic

Délky 4 m, 6m, 8 m, 9 m, 12m apod., v šíři 400mmm, 436 mm, 600 mm.

V tloušťkách od 6 mm-20 mm. Celou šíři naší nabídky najdete na našich webových stránkách, jejichž odkaz naleznete na našem webu a najdete zde i kontaktní formulář pro vaše dotazy, kde by vám obsah našich stránek, nebyl schopen poskytnout všechny potřebné informaci. Filozofií, naší společnosti a týmu profesionálů v ní pracujících je, že pouze spokojený zákazník se vrací.

Budeme se na vás těšit.