Sedací pytle a vaky jsou opravdu velké a navíc mají každou stranu jinou. Díky tomu je můžete měnit podle své vlastní nálady. Pořídit si můžete nejoblíbenější barvy. Kombinujte s hravými vzory v dětském pokojíčku, v obývacím pokoji, studentském pokoji, ve vaší ložnice nebo kdekoliv jinde. Hodí se skvěle také na zahradu nebo k bazénu. Jsou nepromokavé a vydrží jakékoliv zacházení, protože jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Dokonce jsou voděodolné, takže kdybyste je chtěli položit na vodu do bazénu, tak klidně můžete! Mají spoustu různého využití, ale jedno je zřejmě nejzákladnější.
nesmělý kluk
Můžete na nich sedět a i ležet. Jsou dostatečně velké pro více osob, takže si na jeden sedací pytel sedne i tříčlenná rodina. Díky tomu můžete mít například děti hodně blízko sebe. Děti se vždy rády tulí a mají rády vaši přítomnost, a proto můžete každý den sedět na tomto skvělém a barevném vaku. Dá se na nich i ležet nebo dovádět.
veselé batole

Skvělý a praktický moderní doplněk do každé domácnosti

Díky různým barevným kombinacím je můžete sladit do vašeho obydlí podle moderních trendů. Pořídit si růžový do dětského růžového pokoje a podle nálady jej měnit se žlutou, hřejivou barvou, nebo naopak do chlapeckého vybrat zelený s modrým ať je pokojík moderní, ale také praktický a hezký!
Dát je můžete pohodně také do obývacího pokoje. Pokud máte rádi pohodlí a sezení hezky v měkoučkém a příjemném prostředí, pak rozhodně neváhejte. Hodí se také na terasu nebo balón.
v Místo pro relaxaci
v Tato, leč pro někoho drobnost, i když se jedná o velký vak, bude vaší hrdou a velice praktickou pomůckou kdekoliv, kam ji postavíte. Ideální na sezení, ležení a také je velice vhodná jako relaxační zóna. Knížku do ruky, nebo nějaký oblíbený film a můžete jen tak relaxovat a odpočívat.
v Pusťte barvy do svého domova. Rozzáří dětská očka, ale potěší také dospělé. Přenechejte fádní barvy někomu jinému a rozzařte svůj domov veselými a krásnými barvami, které vás potěší na duši a zútulní váš dům. Vaší domácnosti dodají patřičný šmrnc a glanc!