Počítače jsou součástí našeho pracovního i studentského života. Těžko uvěřit, že první počítač vznikl ve 40. letech 20. století. Byl to elektronkový počítač ENIAC, který sloužil pro balistické výpočty armády USA. Nevěřícně tedy kroutíme hlavou, když si uvědomíme, že 27 tunový ENIAC se časem proměnil v drobečka, kterého máme na svém stole doma, v kanceláři nebo ve škole.

Znalost základních IT pojmů nebo schopnost ovládat PC na vyšší úrovni než je jen ho zapnutí a vypnutí, je takřka požadováno téměř v každém zaměstnání. Pro administrativu byl měl člověk ovládat tabulky v Excelu, perfektně rozumět Wordu a občas překvapit své kolegy prezentací s grafy v PowerPointu. Reprodukční grafik je zase mistrem se softwary od firmy Adobe. Photoshop ani Illustrator mu tak nejsou cizí a pokud pracuje pro noviny, ovládá i program pro sazbu textu, jako je např. InDesign. Někdy ale co si budeme nalhávat, svůj PC využijeme ke koukání na náš oblíbený film nebo seriál, hrání počítačových her s přáteli či pořádáme online meetingy.

PC

Avšak ani PC není bez chyby a stává se, že se může v něm časem cosi pokazit. Některé problémy jsou v celku lehce odstranitelné i pro lajka, na většinu z nich by se ale měl člověk obrátit na odborníky. To platí dvojnásob pokud je PC v záruční lhůtě. Pokud ho donesete do autorizovaného servisu pc Kolín Csskm, kde se prokáže, že jste se ho snažili opravit a vlastně jste ho ještě více rozbili, záruční doba se ruší a vy tak za opravu musíte zaplatit velkou sumu. Co tedy dělat, jestliže mám rozbitý počítač?

servis PC

Vyžadujete-li rychlou pomoc, neváhejte se obrátit na firmu Computer Servis KM ! Tato firma se sídlem v Kolíně se specializuje na opravy všeho druhu. I v případě, pokud chcete jen zlepšit rychlost Vašeho mírně starého počítače. Pro firmu není dokonce problém vyslat své odborníky až k Vám domů (platí pro Kolín a Středočeský kraj). Nemusíte se tedy déle strachovat, firma Computer Servis KM odstraní všechny Vaše obavy.