Naplánovat svatební den do posledního detailu není vůbec jednoduchá věc, člověk si musí dát záležet na tom nejlepším pohoštění, na výběru místa, myslet na to, jestli mají hosté děti, kde koupit svatební dort a jak si nechat připravit. Mezi nejoblíbenější povinnosti nevěsty ovšem patří výběr svatebních šatů, bot a doplňků. Proto vám nabízí služby naše půjčovna svatebních šatů https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/.

V našem salonu najdete mnoho značek, šaty od nejrůznějších návrhářů a také styly ze všech koutů světa – aby si vybrala skutečně každá nevěsta. Širokou nabídku považujeme za absolutní základ, protože některé nevěsty chtějí být jako princezny, jiné si sebe ve svatebním představují jako vílu, další touží po řeckém stylu. A to je důležité, říct nám, co přesně si představujete. A co když to sama vlastně přesně nevíte? Pak vám při zkoušení šatů nabídneme od každého stylu něco, abyste si našla přesně takové, ve kterých se budete cítit opravdu skvěle a vydržíte v nich celý svůj den.

krásné svatební šaty

Na svatbu ve velkých vedrech se skvěle hodí lehké šaty s šifónem, které vypadají přímo božsky a určitě se v nich nebudete cítit jako v peci. Pro nevěsty, které by chtěly být pro svého nastávajícího manžela sexy i ve svatební den, nabízíme krásné šaty rybinového stylu, které vytvarují postavu a podtrhnou krásné ženské křivky.

svatba podle vás

Vybírejte z klasických šatiček nebo můžete volit ty nadčasové, které oslní nejen nastávajícího manžela, ale také všechny hosty v sále. Vybírat můžete také z krajkového zdobení, kombinaci zdobeného korzetu a krásné bohaté sukně, či jiné kombinace. Vše společně zhodnotíme na zkouškách, když bude potřeba něco upravit, určitě se o to naše švadlena postará a vy budete tou nejkrásnější nevěstou pod sluncem.

Pokud budete chtít sladit do barev svatby družičky, svědky nebo třeba maminky, určitě mohou přijít zkoušet s vámi a najdeme i pro ně ty nejlepší šaty, ve kterých se budou cítit dobře a budou ladit přesně do těch barev, které jste si pro svou svatbu vybrala.