Víte, proč lidé tolik milují nebankovní hypotéky? Zkusili jste už někdy o půjčku požádat v bance? Víte, co všechno vás čeká, než vám úvěr přidělí?
Každý, kdo již někdy absolvoval žádost o půjčku v klasickém bankovním domě, a poté to zkusil ještě v nebankovní společnosti, má naprosto jasný názor na to, jak tyto finanční společnosti přistupují ke svým klientům, a kde je snazší a rychlejší půjčku získat. Odpověď je jasná – vždy, když hledáte vstřícný přístup, zamiřte do nebankovní společnosti.

euro mince

Mnozí lidé mohou oponovat tím, že bankovní úvěry jsou složitější, ale spolehlivější, a především výhodnější. Něco takového je ovšem sporné, neboť i nebankovní společnost vám může nabídnout stejně výhodné podmínky úvěru jako banka.
Čeká na vás ta nejlepší možná úroková míra, jako můžete získat, která je srovnatelná s tou bankovní, rovněž můžete splácet až dlouhých třicet let, a ještě ke všemu můžete své závazky kdykoli splatit bez sankcí. Je tedy jasné, že bankovní a nebankovní úvěry se svými podmínkami příliš neliší.

Ovšem velký rozdíl je v tom, co všechno musíte udělat proto, abyste takovou půjčku získali. Zatímco sjednání úvěru v bance vám zabere s největší pravděpodobností několik týdnů, v nebankovní společnosti budete úspěšní již za několik dnů, a to s nesrovnatelně menší vynaloženou námahou. Zapomeňte na stohy formulářů, na kupu potvrzení a nekonečně mnoho schůzek – nic takového k výhodné půjčce nepotřebujete!

bronzové mince

Vlastně musíte splnit jen dvě věci – musíte mít dostatečný příjem, abyste byli schopni splátku hradit i s úrokem každý měsíc, a musíte mít nemovitost, kterou se za svůj finanční závazek zaručíte.
Jestliže ovšem máte s některou z těchto dvou podmínek problém, pak si musíte sehnat vhodného a ochotného spoluručitele anebo spoludlužníka – něco takového je rovněž dobrým řešením, které vám nebankovní hypotéku zajistí.