Ty pravé a krásné vánoční ozdoby jen tak nenajdete. A to i přes to, že se již několik měsíců před vánoci doslova prohýbají pulty a police obchodů pod tíhou nejrůznějších dekorací. Nicméně většina z nich vzniká sériově kdesi v daleké Asii, kde české Vánoce většině lidí vůbec nic neříkají. Proto pokud si chcete vyzdobit domov skutečně kvalitními českými výrobky, které mají vztah k české tradici, tak sáhněte po výrobcích od firmy Selvintech. Ty vás rozhodně nezklamou.

ilustrace tři červené ozdoby

Víte, proč jsou právě výrobky od firmy Selvintech ty pravé?

Třeba proto, že vznikají tady, v České republice, pod rukama místních lidí.
Také proto, že se na jejich výrobě nepodílejí stroje – jedná se o čistě ruční práci.
Jedná se o poctivou práci v té nejvyšší kvalitě, protože se k vám dostanou pouze dokonalé a bezchybné výrobky.
A mimo jiné výroba těchto krásných drobných vánočních dekorací ze skleněných korálků navazuje na starou českou tradici výroby skleněných ozdob.
Po výrobcích od firmy Selvintech tedy můžete spokojeně sáhnout vždy, když chcete mít doma originální a poctivé ozdoby anebo když takovými výrobky chcete obdarovat své blízké.

tři průhledné skleněné baňky

Oslovuje vás kreativní drobná ruční práce?

Pokud vás dekorace od této firmy oslovují a říkáte si, že byste se na jejich výrobě také chtěli podílet, pak můžete využít jedinečnou nabídku pracovat pro firmu Selvintech.
O tom, jaké to je, se můžete dočíst podrobnosti na různých Selvintech diskusích http://www.dekorativni-ozdoby.cz/ na internetu, nicméně vše, co budete potřebovat, vám podrobně vysvětlí paní Jana Háteová. Dozvíte se tak, že se jedná o vhodnou práci pro všechny pečlivé lidi, kteří mají smysl pro detail a dokonalost, pro ty, kterým nedělá potíže práce s drobnými komponentami, a pro ty, kdo rádi ručně něco vyrábějí.