Nejen v krejčovském oboru, ale i ve spoustě dalších, jsou velmi důležitou součástí celku nejrůznější detaily. A právě jedním z takových detailů pro dokončení některých výrobků může být i suchý zip Prima-obchod. Myslíte si, že něco tak obyčejného nemůže mít přece tak velký význam? Budete se asi hodně divit, ale právě tato krejčovská potřeba je velmi využívána a to již od svého vynalezení v mnoha různých oborech. Není jen důležitou součástí spousty oblečení, ale nejčastěji ji najdete hlavně na dětských botách a papučích, protože hodně ulehčuje život rodičům, které tak své děti mohou učit samostatnosti.

dětské papuče

Díky tomu, že suchý zip se skládá ze dvou částí, z nichž jedna je plná háčků a druhů jakoby sametová, tak k sobě skvěle přilnou, dokonale drží, ale přitom jsou velmi snadno rozpojit. A právě proto najde své využití i ve spoustě dalších odvětví. Jedním z těchto odvětví jdou nejrůznější zdravotnické a protetické pomůcky, které se dobře připevňují k různým částem těla právě díky možnosti tohoto druhu spojení neboli zapínání. A to ještě stále není konečný výčet oborů, kde najde suchý zip své uplatnění.

suchý zi

Ve vyjmenovávání odvětví a oborů, ve kterých hraje tento pomocník obrovskou roli, bychom mohli pokračovat stále dál, ale nejdůležitější je, že u nás jej najdete v mnoha různých délkách, šířkách, barvách, ale také tvarech, ano můžete si pořídit rovnou kousky vytvarované do kroužků či obdélníčků nebo celý pás, který si snadno sami nastříháte. Kromě toho pro vás máme připravenou obrovskou nabídku nejen krejčovských potřeb, ale také pomůcek a potřeb pro další ruční práce a nejrůznější druhy vyrábění a tvoření. Proto přijďte k nám a jistě i Vy u nás najdete všechno potřebné pro svou práci. Ať už se věnujete pletení či vyrábění doplňků z korálků nebo jakémukoliv jinému koníčku, zábavě či práci, u nás najdete potřebné vybavení na jednom místě.