Před nedávnou dobou přišli výrobci s jedním velice praktickým pomocníkem, který nám usnadní život a také spoustu času. Mobilní telefon, s kterým tento pomocník velice úzce souvisí, se stal běžnou součástí našich životů stejně jako například počítače a GPS navigace.
 Usb Kabel Připojení

  • U mobilů ale nastával často jeden problém.
    • V okamžiku, kdy se vybil, nebylo v dosahu žádné vhodné zařízení, na který by se připojil a načerpal ztracenou energii.

Dnes, když jsme většinou spolehnuti na tento moderní prostředek spojení s našimi blízkými, mohl zmíněný vážný nedostatek způsobit i mnohé stresové situace. Stačilo, když byl volaný už nějakou chvíli nedostupný. Zvlášť, pokud se jednalo o seniora nebo dítě. Jestliže jste mívali i vy takovou potíž (nebo někdo z vašich blízkých), pak už nemusíte podobné okamžiky bezmoci prožívat. Jedním kabelem vyřešíte tento problém jednou provždy.
Zástrčka Usb

Pomoc vždy po ruce

Univerzální USB kabel k telefonu má totiž vyměnitelné koncovky, které dovolují nabíjet různé druhy zařízení. Sice neslouží k rychlému nabíjení a ani žádnému přenosu souborů, ale to mu rozhodně na jeho důležitosti neubírá.

  • V balení jsou koncovky typu
    • USB-C
    • Micro USB
    • 8pin (nabíjení telefonů typu Apple iPhone).

Pomocí LED indikátoru snadno zjistíte, jestli právě kabel vykonává svou danou funkci a dodává energii vašemu mobilnímu telefonu. Velkou výhodou (oproti různým laciným napodobeninám) je i kvalitní zpracování, díky kterému bude sloužit opravdu dlouhou dobu. Jeho tělo je pečlivě opleteno odolným nylonem, který zabrání zlámání samotného kabelu i při častém používání, a tedy i ohýbání. Koncovky jsou vyrobeny precizním způsobem, tudíž nehrozí vypadávání. A jak všichni víme, neustálé přepojování by snižovalo kvalitu baterie a tím i její pozdější výdrž.