Doposud nejpopulárnější virtuální měna, bitcoin, zažívá v posledních měsících poměrně strmí pád, díky kterému spousta investorů ale i obyčejných smrtelníků zajímajících se o tuto oblast, hledá alternativu. Na trhu je aktuálně velké množství nejrůznějších měn, avšak ne každá má potenciál. Pokud chcete vsadit na jistotu a věnovat se měně, která má budoucnost, tak určitě neuděláte chybu, pokud se rozhodnete právě pro ethereum. Tato krypto měna vás nadchne svou neustále rostoucí hodnotou. Růst však není raketový, jako tomu bylo u bitcoinu, ale stabilní a pozvolný, díky čemuž lze předpokládat velkou úspěšnost i v budoucnosti. Máte zájem o svoje první ethereum?

digitální platba

Těžba se vám vyplatí mnohem více

Možná zvažujete jako první koupi, avšak věřte, že z dlouhodobějšího hlediska pro vás bude mnohem rozumnější zaměřit se právě na těžbu, tedy pokud pro to máte dostatek prostoru.

K tomu, abyste mohli začít těžit, potřebujete zejména ethereum miner, který je základní součástí, bez kterého to opravdu nepůjde. Dále budete potřebovat samozřejmě počítače, tedy techniku, čím více, tím lépe. S rostoucím množství techniky budete mít sice vyšší náklady na provoz, ale také musíte myslet na to, že vaše příjmy rapidně porostou. Je to tedy opravdu rozumná investice, nad kterou se vyplatí zauvažovat.

elektronická platba

Zvládne to každý

Jste v oblasti krypto měn naprostý laik? To vůbec nevadí, k tomu, abyste si mohli koupit svůj první miner, nejsou potřeba žádné extrémní znalosti. Samozřejmě je výhodné alespoň tušit, jak to funguje a co se bude dít, ale není to nezbytné. Těžba je totiž zcela automatizovaná, což jednoduše řečeno znamená, že probíhá sama od sebe, neustále, dokud má technika přístup k energiím. Budete tedy vydělávat každým dnem, každou hodinou, dokonce každou sekundou. Čím víc techniky, tím víc transakcí budete moci potvrdit, a tím větší zisky na vás čekají.