Hledat ideál je vždy náročné. Ne-li nemožné. Kdybychom vyzpovídali všechny ženy světa, dostali bychom nespočet různých odpovědí. Ty bychom musely naškatulkovat do jednotlivých kategorií a na základě těch potom určit vlastnosti ideálního muže. Ideální, že? Až na to, že výsledný muž by v podstatě plně neodpovídal požadavkům ani jedné z žen. Tolik k teorii. Praxe?
Určitě existují muži, kteří se obecně uznávanému ideálu muže blíží. A také ti, kteří jsou této obecné představě na hony vzdáleni. Nabízíme vám základní typologii mužů ideálů. Pojďte s námi společně snít.
muž v kanceláři

Muž gentleman

Takový, který vám otevře dveře. Nabídne vám židli. Podrží vám kabát a půjčí vám svůj deštník, když moknete. Ovšem pozor. Tento ideál snese pouze pravá dáma. Díky různým hnutím byla role ženy do určité míry pokřivena. Radikální feministické nálady ve společnosti měly určitě svá opodstatnění. Ve chvílích největšího útlaku totiž musíte vzbudit pozdvižení, aby se situace ve společnosti narovnala. Bohužel některé ženy chápat gentlemanské chování jako snahu snížit jejich společenskou hodnotu. A ideální gentleman se může cítit obrannou reakcí zaskočen. Milé dámy. Zůstaňte dámami a dejte gentlemanům šanci.

Muž otec rodiny

Nejen tedy papírový biologický otec. Tahle role se totiž plní snadno. Je to v podstatě biologický jednorázový akt. Skutečný otec rodiny je ovšem skutečně ideální muž. Dokáže přitvrdit, když je třeba. Zároveň však zůstává milujícím tátou, ve kterém děti najdou potřebnou oporu. Určitě mi milé dámy dáte zapravdu, že tahle kombinace je pekelně sexy.
muž s růžemi

Muž rovnocenný partner

Ne z pohledu absolutní rovnosti, jak to proklamují některé zhrzené ženy. Ale z pohledu spravedlivého a přirozeného rozdělení rolí. Rovnocenní partneři do sebe ve svých rolích totiž zapadají jako perfektně zpracované puzzle. Každý exceluje ve své roli a celek prostě ladí. K tomu je však zapotřebí mít vedle sebe opravdu ideálního muže. Ideálního pro vás. Který bude právě pro vás také tím ideálním rovnocenným partnerem.