Ve všech magazínech vidíte dokonale uhlazené interiéry. Je krokem k dokonalému domu trendy minimalismus? Nemyslíme. Abyste ze svého bytu skutečně cítili domov, musíte jej především zabydlet podle svého. Však se zamyslete, kolik Vám toho může o dotyčném prozradit právě jeho "doupě." Nesnažte se tedy o vytvoření dokonale sterilního prostředí, které vidíte v seriálech a magazínech. Pokud máte chuť, nechte raději promluvit vlastní osobnost.
interiér s pohovkou
 
Mějte cíle i vzpomínky na jednom místě
Pokud nejste majiteli polaroidů, jednoduše fotografie vytiskněte. Vlepte je pak pomocí washi pásek do rodinného alba. Pokud k fotografii připíšete pár vět, vytvoříte jedinečnou vzpomínku, kterou si budete s radostí prohlížet i za třicet let. Nezapomeňte ani na to, abyste svému rodinnému albu dodali osobitost. Vyzdobte jej, kreslete si do něj, vystřihujte a lepte. A kdo říká, že musíte zůstat u fotoalba? Pište deník, tvořte vision boards. Zaznamenávejte si své nápady, své plány a svá přání!
 
Zdobte a zabydlujte
S každým ročním obdobím přichází i čas na novou výzdobu. Na jaře můžete vsadit na kytky a kuřátka, na podzim třeba zase po bytě rozestavte dýně. Nebojte se dodat bytovým prostorům osobnost. Deky, polštářky a dekorace. Co si třeba namalovat vlastní obraz? Anebo vymalovat s barvami, kterými se skutečně milujete obklopovat bez ohledu na to, co tvrdí trendy?
 
Nechte promluvit život (a knihy)
,,Žádný šálek čaje není dost velký, ani žádná kniha není dost tlustá na to, abych byl spokojený," prohlásil Clive Staples Lewis a my s ním souhlasíme! Nenechávejte knihy povalovat všude možně a vybudujte si solidní knihovničku, která bude odrážet vaši osobnost!
interiér ložnice

 
Stvořte domov
Květiny dokáží zázraky. Byt se nebojte ani provonět svíčkami nebo vonnými tyčinkami. Vytvořte si útulný domov, který nebude inspirován žádným módním magazínem, ale především Vaší maličkostí. Jedině tak Vám bude připadat skutečně autentický a budete se v něm cítit jako doma.