Originální legíny jsou nejlepší v tom, že je nikdo nemá a vy jste tak jediní, kdo je má. Tomu se říká právě originální legíny. A zajímá vás, jak jsme k nim přišla? Moc ráda sportuji a sportem vlastně žiji. Trénuji malé holky běh a moc mě to baví. Dráhu trenérky jsem si vybrala už jako dospívající, kdy běh byl snad můj život. běhání byla moje vášeň a taky musím říct, že jsme měla vždy nejkrásnější postavu ze všech, Ale musím zmínit, že jsem neběhala kvůli postavě! Bavilo mě moc běhat a byl to můj koníček. A taky jsme vyhrávala jednu soutěž za druhou, takže nebylo divu, že jsme za chvíli neměla kam dávat medaile a poháry ze soutěží.

Legíny na cvičení se hodí.

Originální legíny byly pro mě proto nezbytné. Nechtěla jsem dělat někomu reklamu, a tak jsem si řekla že si nechám šít na sebe jedinečné originální legíny, které nikdo mít nebude a já tak budu jen jediná. A to se mi moc líbilo. Originální legíny jsou vážně prima nápad ataky musím říct, že se všem líbí. Opravdu hodně lidí se mě ptá, kde jsme ty legíny vzala, že si je taky přeje, ale nikde je nemohou najít. Musím říct, že mě ten velký zájem moc těší a líbí se mi to. Dodává mi to energii a více chuti do života závodů.

Kvalitní oblečení je nejlepší.

A taky doporučuji na originální legíny dát třeba vlastní logo, ať každý ví, že ty legíny jsou váš nápad a vaše věc. Navíc si myslím, že by taky vlastně vylo prima si to nechat patentovat nebo se zeptat nějaké sportovní firmy na nějakou spolupráci se sportovníma legínami. No nebyl by to dobrý nápad? Podle mě ano a já jsem to už udělala. A měla jme opravdu velký úspěch. Líbilo se mi, že jsem měla hodně zakázek a objednávek, o moje návrhy legín je opravdu až moc velký zájem. No, musím se přiznat, že to je taky kvůli tomu, že mám docela jméno ve sportu, ale to už tak přeci bývá. Navíc nemám nic proti tomu. Ať si každý nosí na sobě, co chce, nikomu svoje legíny přeci nenutím. A originální legíny jsou nejlepší, tak si myslím, že si je zaslouží každá žena.