Člověk ve středním věku, zdravý s nadprůměrným příjmem, disponující nemovitostí, či portfóliem k dozajištění hypotéky. Tak z tohoto vzorce vycházejí algoritmy v běžných bankovních ústavech, při posuzování žádostí o udělení hypotéčního úvěru. Se zvyšováním úrokových sazeb a znejistěním a zpozorněním, celého bankovního sektoru, díky mezinárodním i vnitrostátním událostem se zvyšuje počet negativně posouzených žádostí bankovního sektoru, ale tak jako není jen černá a bílá, tak i důvody pro negativní posouzení žádosti o hypoteční úvěr, nejsou jen řečí čísel a údajů, bohužel v očích velmi konzervativních až zkostnatělých bankovních ústavů ano.

výběr

Problémem je i to, že zásadně tyto zavedené bankovní domy nesdělují důvody, které vedly k negativnímu posouzení hypoteční žádosti a člověk, je tudíž zbaven i možnosti reflexe na toto a zjednání nápravy. Pro bankovní ústav je člověk nezajímavý a parametry jsou veskrze stejné a obcházení dalších a dalších bankovních domů, nemá v naprosté většině případů význam.

Existují zde i pro bankovní domy, jisté nestandardní postupy, ale všichni víme, že i když to oficiální bankovní doktríny popírají, existuje klientelismus a řekněme si, že jakási bezejmenná hypotéka na bydlení v řádu jednotek miliónů, nebo statisíců, nestojí nikomu kompetentnímu za to, aby žádost tlačil proti oddělením, zabývajícím se rizikovými akvizicemi a při této, pro občana obrovské finanční zátěži, ale pro banku téměř bezvýznamné transakci, se tomu nelze divit.

úroky

Do pasti nebonitních klientů v dnešní době člověk spadne velice snadno, ať již vlastní vinou, či shodou okolností a náhod. Následné restrikce v podobě záznamů v bankovních i nebankovních registrech, exekuce, konkurzy, či osobní insolvence způsobují, že pro běžný bankovní sektor, prakticky člověk přestane existovat. Právě zde přicházíme na řadu my. Naše společnost se soustřeďuje, právě na individualizaci posouzení žádosti a můžeme se pochlubit, že i v případech, kdy na první pohled vypadala věc, jako neřešitelná, podařilo se, díky profesionalitě našich zaměstnanců a jejich zkušenostem, právě v tomto segmentu služeb, najít řešení pro klienta. Veškeré podrobnosti o našich aktivitách, jako je například, pro tyto případy vhodná Americká hypotéka bez dokládání příjmů, naleznete zde na našich webových stránkách.

Budeme se těšit, že nás se svými požadavky budete kontaktovat.