Představte si stěhovací proces, který v sobě zahrnuje i přemístění kompletní kuchyně a předsíně, kde se nachází vestavěná skříň. I s takovýmito situacemi se stěhovací firmy setkávají, nemusí být sice tak časté, ale jsou lidé, kteří se stěhují např. z rodinného domu do bytu a mají novou kuchyň od truhláře anebo několik měsíců starou vestavbu, která nebyla zrovna nejlevnější. Vestavěné skříně jsou mnohem výhodnější, než klasický nábytek, a vyplatí se je přestěhovat na nové působiště i za cenu, že je bude třeba novým rozměrům přizpůsobit.

moderní kuchyně

Stěhovací firmy mají v popisu prováděných činností i montážní práce a nevyhýbají se ani těmto zakázkám. Jsou připravené sestavit vám nejen nábytek nově zakoupený v obchodech s nábytkem, ale i demontáž stávajícího vybavení. Můžete počítat s tím, že vám přemístí v podstatě jakýkoli nábytek, pokud to jeho konstrukce umožňuje.

stěhování kuchyně

Stěhování kompletně vybavené kuchyně lze pojmout i jako stěhování na klíč, stěhovací firma vám může do nového bytu nainstalovat i svítidla, garnýže, zapojit spotřebiče včetně vestavěných, uvést do provozu vodovodní baterii, připojit kuchyňský dřez k odpadu, připojit drtič biologického odpadu, pokud tam je, zkrátka předat kuchyň v takovém stavu, aby byla ihned obyvatelná.

Dle dispozice místností a technických možností, které jsou na novém místě k dispozici, se uskuteční i instalace vestavěných skříní, někdy je nutné provádět přířezy a trochu přizpůsobit i vnitřní dispozice, vše záleží na vaší dohodě a včasné rozvaze ještě před stěhováním. Výhodou tohoto řešení je bezesporu zprovoznění nového bydlení v krátkém čase i bez nutnosti zajišťovat další práce někde jinde, u jiných firem.

Nezapomínejte na zajištění parkovacího místa – jediným úskalím, které před stěhováním bytu v Praze padá na váš vrub, je parkování pro stěhovací vozy. V Praze bude s velkou pravděpodobností nutné zajistit parkovací prostor na městském úřadu, a to za poplatek, a hlavně v časovém předstihu třiceti kalendářních dnů.