Zubaři nejsou
Asi vám neuniklo, že stav zubního lékařství je u nás poměrně tristní. Mladých zubařů je málo, starší odcházejí do důchodu, a ordinace zejí prázdnotou. Sehnat zubaře je téměř nemožné. Pacienty nabírají jen ti, kde se pomalu latí i za otevření dveří. Jiné to není ani v hlavním městě a okolí. Člověk by si myslel, že v hlavním městě bude všechno snazší, ale ani tak to se zubaři není nijak růžové.

čištění zubů

Jak najít zubaře?
Nové pacienty zubaři nabírají málo, a to zpravidla jen pokud někdo z registrace vypadne. Ani tak ale nemusíte mít strach že v okolí Prahy zůstanete napospas osudu. Clinicplus https://clinicplus.cz/
má zatím pro nové pacienty dveře otevřené, a to jak k šetření u lékařů, tak na zubní hygienu. Najdete tu moderní prostředí a to nejlepší vybavení pro provedení všech potřebných vyšetření a jejich diagnostiku, takže vás nepošleme na odborné vyšetření úplně někam jinam s bolestmi.

zubní ordinace

  1. Čekají na vás mladí zubaři, kteří mají za sebou už několik let praxe
  2. Najdete tu i dentální hygienistku, která i přes svůj mladší věk posbírala řadu zkušeností

Setkáte se tu jenom s příjemným přístupem a pochopením pro vaše problémy. Vždy se všichni snaží vyřešit váš problém nejlépe bezbolestně a co nejrychleji je to možné. Vzhledem k nedostupnosti zubní péče se lékaři rozhodli poskytovat péči co největšímu počtu lidí, a aniž by to mělo vliv na její kvalitu. Nechte si zuby odborně vyčistit od skvrn a plaku, vyřešte tady všechny kazy a další problémy a získejte široký úsměv plný zdravých a zářivě bílých zubů. Nebojte se objednat a řešte svoje problémy zavčas. Předejdete tím daleko horším potížím, které by neléčené kazy mohly způsobit. Neztrácejte čas obavami a objednejte se online, kde najdete všechny tři ordinace a objednávkový formulář. Zubní hygiena nebolí, pokud je prováděná správně, a tady máte jistotu toho, že správně prováděná bude.